oberon klatovy (6).gif
obrázek 2.jpg
oberon klatovy (2).gif

Homocystein – věc veřejná – jest-li něco neznám, tak to neznamená, že to neexistuje. A takto se k tomu staví naše zdravotnictví!

Někteří lidé si myslí, že jich se to netýká, bohužel, tato aminokyselina se v našem těle vyrábí, ať si to přejeme nebo ne. Jde o přírodní biochemický proces, který je součástí našeho těla, naší existence, proto nikdo není vyloučen z jeho účinků v našem těle. A jelikož veřejný správce našeho zdraví (zdravotní systém, který si po celý život platíme) nemá zájem toto řešit - je zde zájem farmaceutických firem - musí každý sám za sebe!
Jedná se o prevenci, a protože přicházející kardiovaskulární choroby nám dávají menší či větší signály, že něco není v pořádku a my je často přehlížíme, nemoc udeří náhle a mnohokrát již není náprava možná. Proto je na každém z nás, jak to myslíme s prevencí vážně.

“Hcy je nejlepší předpovědní factor, který vám napoví, je-li vám předurčeno se dožít vysokého věku v dobrém zdravotním stavu, nebo naopak: zemřít předčasně trápen různými civilizačními chorobami!” Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby CENTRA jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
kar2.gif
kar3.gif
kar5.gif
kar5.gif
kar6.gif

Ohlasy na spirituální odblokování

Ohlasy na Spirituální odblokování

Pan P. K. 35 let, manažer Istanbul
Prsten "Atlantů" funguje dokonale, udržuji si rozumnou hladinu energie a po spirituálním odblokování se mi dějí vcelku zajímavé věci. Dokonce bych řekl, ze když jsem v klidném prostředí (jako například teď jsem v letadle mezi Istanbulem a Frankfurtem), tak mám velmi vysokou hladinu energie a jsem schopen dělat věci několikanásobně rychleji než kdykoliv jindy.
1. Spirituální odblokování:
Velmi dobře si vzpomínám a pokusím se Vám popsat, jak jsem se na celou věc díval a co jsem při tom cítil.
Na začátku, jsem si skutečně myslel, ze všechno je jeden velký nesmysl, ale něco mě podvědomě vedlo k tomu, abych k Vám přijel a celou proceduru podstoupil. Nevím jestli to byla pouze zvědavost a nebo jestli to byl osud. Pamatuji si, že na začátku jsem se rozhodl zavřít oči, jelikož jsem vcelku popravdě měl strach, abych se dokázal koncentrovat a ne se třeba smát. Avšak poté co jste začal, cítil jsem jak my celým tělem procházela energie (v mém případe to je pocit jako když do někoho pustíte elektrickou energii) a procházela ve vlnách - od nohou k hlavě a zpět. Cítil jsem mravenčení v prstech na nohou, na rukou svrbění a hlavně jsem cítil svrbění na hlavě ve vlasech. Dále jsem při odblokovaní cítil, jako kdyby jste ze mě něco vysával, jako kdyby ze mě vycházely věci ve trychtýřovité spirále ven (nějak jsem si ji představoval, nebo jsem ji viděl).

Další věci jsou pocity které jsem viděl - bylo to několik věcí (na které se nedá zapomenout a připadá mi jako kdybych je viděl teď…)
A) pocit pohledu do dálky a do hloubky, při kterém jsem viděl různé obrazce, které se míhaly před očima.
B) viděl jsem město, kde jezdila stará auta (jako z počátku století - pamatuji si, že jsem je také viděl na fotografii z dějepisu na základní škole), město mělo široké bulváry, staré lampy (jako v Paříži u Seiny), a domy byly velké bloky.
C) letěl jsem nad mořem v oblacích a viděl jsem pod sebou moře a velkou plachetnici
D) opět jsem viděl pohled - připadalo mi to jako pohled do černé díry…
E) najednou jsem se ocitnul v podpalubí lodi - viděl jsem lodní žebroví, viděl jsem naklad lodi - truhlice, plachty a jiný naklad
F) potom jsem byl jako potápěč, který objevuje vraky starých potopených lodi = viděl jsem vrak lodi, který byl částečně zakryt piskem…
Poté si pouze pamatuji že opět jako kdyby jste ze mě něco vysával a odstraňoval a energie mi procházela ve vlnách celým tělem - postupně tento pocit slábl, až do konce naší seance...

2. Pocity za několik posledních dni a týdnů
- stává se mi večer, ze při ležení v posteli a dívání se na televizi, že se mi najednou spustí v těle reakce, při které mi tělem prochází ohromné množství energie. Normálně se stává, že je to krátká vlna od nohou k hlavě, ale za poslední 3-4 dny je to konstantní proud energie, který trvá I například 10 sekund (při psaní se mi to teď v letadle několikrát stalo…)
- neskutečně na mě letí zeny… v minulosti se mi to tolik nestávalo - například v posledních 14 dnech se mi stalo, že dvě zeny - z kterých jedna byla má velmi dobrá kamarádka a druhou jsem nikdy v živote neviděl - I byly hodně, hodně blízko....
dvě mé kamarádky, které znám 10 - 12 let mi navrhly abych s nimi měl dítě…!

Toto mi přišlo od P.K. po internetu a s nepatrnými úpravami jsem to zde zobrazil. zk

 


Slečna I. H. 31 let Domažlice

Tato slečna žila léta v Praze u své kamarádky, dlouho jí trvalo než přišla na to, že ona se zabývá čarodějnictvím, a že používá její energii na tyto čáry. Odešla od ní, či spíše před ní utekla. To už, ale měla vidiny a byla bez energie. Viděla, jak sama říká, ďáblíky, když měla opět s ní hovořit, tak jí kamarádka dala do ruky křížek na ochranu, vidiny ustaly. Zůstaly jí tlaky u srdce a stále slyšela šustění. Proto se rozhodla pro odblokování. Absolvovala SOD a protože se cítila o mnoho lépe, požádala po oněch 40 dnech o opakování. Přinesla sebou poznámky, které pořídila během 40 dnů. Třetí den po SOD – tlaky do hlavy, těžko. Vize: ruce světlí vousatý muž sypající prášek. Anděl vytahující kouli z mé hlavy.
Desátý den – velké tlaky do zad ( jakoby něco do mě tlačilo )
Jedenáctý den – pálení hlavy, do zad tlaky ( jako, když se něco zlehka opře o záda ) tlaky, těžko dýchala, šumění kolem hlavy.
Třicátý pátý den – před spaním jsem zavřela oči a viděla ženu ( obličej měla přímo před mým ) blonďaté vlasy, oči se jí změnily do výrazně zelena.
Tlaky ustaly, něco ze mě spadlo. Zlepšil se mi zrak a sluch!!! Neslyšela jsem šustění, nebyly tlaky u srdce. Mám lepší vnímání okolního světa, jako když z vás spadne závoj.

 
Pan J.K. od Prahy 35 let, tohoto pána sem přivedla jeho kamarádka, která již SOD absolvovala. Prý je zablokovaný, to bylo vše co o něm řekla, a že mu to pomůže. Odblokování probíhalo jako každé jiné, až do okamžiku, kdy dotyčný řekl, že má pocit, že ho zbavuji okovů na nohou. V tom momentě mi naskočil celý jeho příběh z dávné minulosti. Byl černochem v době, kdy se běžně násilně dopravovali otroci z černé Afriky do Ameriky. On plul společně s ostatními na lodi, byli v okovech. On byl, ale jiný než ostatní. Byl rebel, který se stavěl na odpor, i přesto, že byl spoután těžkými okovy. Ostatní černoši k něm shlíželi jako ke spasiteli a zachránci. On byl, ale bez šance jako ostatní. Vysloužil si tvrdší zacházení a průstřel nohy, chodidla, pistolí. Během cesty se málem utopil. Ale ani to ho nezlomilo. Když se dostali do Ameriky a začal jako otrok pracovat, myšlenka na svobodu ho stále neopustila. Zahleděl se do jedné černošky, která náhle zmizela. On pátral co se stalo a zjistil, že je tam skupinka černochů, kteří znají jak se dostat mimo dosah svých pánů a to na nedaleký ostrov. Ovšem ostrovů tam bylo moc a jenom zasvěcení věděli, jak se dostat na ten správný. Otrokáři se to také dozvěděli, že uprchlíci se na nějakém ostrově shromažďují a proto použili lest. Oni také nevěděli, který je ten správný ostrov. Naoko nechali uprchnout tohoto vzpurného černocha a z dálky jej sledovali. Dalo jim to hodně práce, ale ostrov našli. Vypravili tam trestnou výpravu, černochy pochytali a odvezli zpět. Ještě předtím, ale exemplárně před všemi potrestali jeho, jako rebelanta, na výstrahu všem. Na pláži s výhledem na moře postavili velký kříž na něm ho ukřižovali. Prý po vzoru spasitele. A tak to prý dopadne každý, který nebude poslouchat. Při mé zmínce o Americe, dotyčný pán řekl, že už asi ví, proč mu Amerika nikdy nepřirostla k srdci a že k ní cítí velkou averzi. Na mojí otázku, zda nemá pocit, že zažil někdy ukřižování, řekl, že ten pocit má.
 
Jiný příklad slečna K. M. také od Prahy 20 let. Zavolala mi skoro až po půl roce i když jsem jí říkal, aby se ozvala po oněch 40 dnech, co se usazuje energie v těle. Říkala, že se cítí dobře. Jenom, že když přijela ode mne domů, začala rozlišovat jinak věci. A to na podstatné a nepodstatné. Přestala se dívat na televizi, omezila konzumaci masa. Také, ale přestala komunikovat se svým přítelem, prostě se jí nechtělo, asi pro ni není ten hlavní. On se, ale nedal, až ji opět rozmluvil, prý to trvalo asi 14 dní.
 
Pan J.Č. Příbram, 18 let. Tento mladík za mnou cestoval celý den, přesto, že se ohlásil na půl čtvrtou, dorazil až po páté hodině. Průběžně mi volal a čas příjezdu oddaloval. Byl hodně zmatený a sám mi to také řekl, že je takový, že jest-li jsem to už na něm poznal. Mě to po pár telefonech mezi námi bylo už potom jasné, řekl jsem si, no co i s takovým člověkem musím pracovat. Zároveň jsem si také byl vědom, že právě i pro tyto lidi je tato metoda sem poslána. O jeho zmatenosti svědčil i fakt, že když odešel, našel jsem na zemi papír, který mu vypadl z kapsy. Na něm měl vypsány spoje dopravy k nám, a podle jeho rozpisu k nám měl dorazit v půl druhé odpoledne. Po přečtení jeho poznámek jsem mu v duchu přál, aby jeho cesta domů netrvala moc dlouho. První co mi o sobě řekl, že má na sobě duši a to již od svého narození. Řekl jsem mu, že toto vysvětluje jeho zmatené chování. Karty již jen onu skutečnost potvrdily. Proto jsem musel trochu upravit postup SOD. Po skončení a mém utvrzení, že onu cizí dušičku již na sobě nemá odjel. Za pár dní mi přišla první sms zpráva. Text zprávy: Dobrý den. Hlásím svůj stav. Solar mne ještě trochu bolí. Nic mi už nebrání v duchovní práci. Má kapacita se ztrojnásobila. Pomalu přebudovávám chaos, bloky slábnou, musím se furt utvrzovat, že ta duše odlítla a nezapomněl jste mi něco říct? J.C. To byla první zpráva. Vůbec jsem nevěděl co má na mysli, proto jsem se zeptal co tím mysli. Přišla odpověď: No všechna čest vaší práci. Jen mám pocit, že se spíš schovala. Taky setkal jste se s tím poprvé. Jste opravdu stoprocentně přesvědčen, že ta duše je definitivně pryč? Odpověděl jsem mu, že jsem ji doprovázel na druhou stranu a tím jsem byl svědkem jejího odchodu. Asi po týdnu přišla další zpráva: Dobrý večer, hlásím vám svůj stav. Výsledky mých duchovních prací jsou veliké. Také vztahy lepší. Svíci svítím každý den. Dušička opravdu odlétla. Zmínka o svíci je tam proto, že každému doporučuji, aby po dobu oněch 40 dní si zapaloval naši svěcenou svíci a tím dolaďoval svoji energii.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one