oberon klatovy (6).gif
obrázek 2.jpg
oberon klatovy (2).gif

Homocystein – věc veřejná – jest-li něco neznám, tak to neznamená, že to neexistuje. A takto se k tomu staví naše zdravotnictví!

Někteří lidé si myslí, že jich se to netýká, bohužel, tato aminokyselina se v našem těle vyrábí, ať si to přejeme nebo ne. Jde o přírodní biochemický proces, který je součástí našeho těla, naší existence, proto nikdo není vyloučen z jeho účinků v našem těle. A jelikož veřejný správce našeho zdraví (zdravotní systém, který si po celý život platíme) nemá zájem toto řešit - je zde zájem farmaceutických firem - musí každý sám za sebe!
Jedná se o prevenci, a protože přicházející kardiovaskulární choroby nám dávají menší či větší signály, že něco není v pořádku a my je často přehlížíme, nemoc udeří náhle a mnohokrát již není náprava možná. Proto je na každém z nás, jak to myslíme s prevencí vážně.

“Hcy je nejlepší předpovědní factor, který vám napoví, je-li vám předurčeno se dožít vysokého věku v dobrém zdravotním stavu, nebo naopak: zemřít předčasně trápen různými civilizačními chorobami!” Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby CENTRA jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
kar2.gif
kar3.gif
kar5.gif
kar5.gif
kar6.gif

Co je OBERON ?

Je to přístroj z vesmírného výzkumu, ve spolupráci ruských a amerických vědců - a ve spolupráci s psychotroniky.  Tento přístroj byl vyvinut k tomu, aby zachytil změny ve strukturách organismu. Přístroj přenáší data do počítače k analýze orgánů. Oberon je velmi citlivý přístroj, který na základě biorezonance zjišťuje nejrůznější zátěže v organismu, jak fyzického tak psychického charakteru.
 
Diagnostický přístroj Oberon byl vyvinut při kosmickém výzkumu a dnes patří k nejmodernějším přístrojům v celostní alternativní medicíně. 
Disponuje velice přesnými výsledky, na jejichž základě se dá dále pracovat na nápravě příslušného organismu. 
 
  • Přístroj dokáže upozornit na disharmonii v organizmu na základě poruchy energie a určit tak nemoc několik měsíců dopředu.
  • Přístroj Oberon zjišťuje přítomnost patogenů v organismu (viry, plísně, bakterie…)
  • Přístroj hodnotí aktuální stav vašeho organismu, vyhledává příčiny nemocí či zdravotních potíží a dokáže určit predispozice k určitým nemocem.
  • Dále vyhledává chybějící látky v těle (vitamíny, minerály), osobní alergeny a kontroluje účinnost jednotlivých preparátů k terapii.
  • Přístroj mohou využívat i zcela zdraví lidé jako preventivní vyšetření.
oberon klatovy (4).jpg
oberon klatovy (17).jpg
Jak přístroj funguje? 
Jedná se o nelineární bezkontaktní kvantový generátor, skládající se z hlavových senzorů (snímače) s magnetickými induktory (převodníky) a hlavového laserového snímače umístěného na tzv. třetí oko. Ty snímají informace z magnetických polí mozkového centra. Tyto signály jsou pak zesíleny a pomocí softwaru převedeny do počítače na obrazovku. Vyhodnocování stavu lidského organismu je prováděno porovnáním dat diagramu (grafu) s etalony (vzorky), kde je možno zachytit stavy a změny vlnových charakteristik různých tělních tkání, jednotlivých buněk, chromozomů, separátních enzymů a hormonů.  

Největším přínosem tohoto přístroje je prevence. Přístroj vám ukáže začínající neduhy, nemoce vašeho organismu již několik měsíců předem. Proto můžete začít své neduhy řešit předem, ještě než propuknou naplno na vaší fyzické úrovni, potom se již obtížně hledá náprava. 
 
Nabízím Vám diagnostiku organismu vašeho celkového stavu za bezkonkurenční cenu 300 k za půl hodiny, cenu si určujete sami, tím že si rozhodnete jak dlouho chcete pokračovat.
oberon klatovy (9).jpg
oberon klatovy (10).jpg
oberon klatovy (7).jpg
oberon klatovy (13).jpg
oberon klatovy (14).jpg
Objednat je možno po celý den na telefonu 776 552 911, nebo emailem artei@mybox.cz a přes Skype: Zdenko520
 
oberon klatovy (8).jpg
Diagnostika oberon zjistí přesně váš celkový stav, odhalí problémy i na energetické úrovni, v té době jsou ještě snadno odstranitelné. Metaterapie dokáže takové problémy odstranit během několika sezení. Oberon dokáže odhalit i velmi skryté problémy, nebo najít odkud problém pramení, a tak i neřešitelné záležitosti často najdou své řešení.
V případě zjištění patogenů v organismu je možno sjednat nápravu přístrojem Zapper (zabíječ), který funguje na podobném principu jako Oberon..
oberon klatovy (16).jpg
S oberonem mohu zajet i za vámi domů. Samozřejmě náklady na cestu musím v ceně zohlednit. Proto je výhodné, když bude na místě více zájemců. Tato nabídka platí, když jsou na místě alespoň tři zájemci. Je také vhodná pro ty, kteří nejsou mobilní.
Z praxe
 
Podíváme se na několik příkladů, kdy si lidé myslí, že už se s tím nedá nic dělat a proto již vzdali jakékoliv řešení problému. Také k tomu přispívá ono: a co byste chtěl ve vašem věku, to už na to máte nárok, s tím se musíte smířit, to už máte až do konce vašeho života atd. Nebývá to pravda a vždy je nějaké řešení. Sám jsem zažil, že lidé už ani jejich problém neberou jako problém, ale jako nedílnou součást svého stavu – neměnnou. To znamená, že se s tím smířili a nijak se to nesnaží řešit, při nejlepším to nechávají na našem zdravotnickém zařízení. Takový příklad nejčastější je srdeční arytmie (mám na mysli všechny druhy této srdeční nedostačnosti – někdy se také nazývá tachykardií). Proto si také ani nevzpomenou a ani neuvedou na otázku, jaké máte problémy, a potom přijdou po nějakém druhém či třetím sezení a s překvapením mi sdělují, že arytmie se přestala ozývat a srdíčko zase pracuje, jak má. Tím překvapí zase mne, že vůbec nějaké takové problémy měli, když se o nich předtím ani nezmínili. Toto se stává poměrně častokrát a nejen při problémech se srdcem. Také při cukrovce dochází k jejímu zlepšení, či dokonce se i jednou stalo, že dotyčnému při kontrole neobjevili žádný zvýšený cukr, vím že tomu nebude chtít věřit, protože vám bylo sděleno, že to už máte napořád. No tak to tedy se museli, seknou při té kontrole, nebo se mohli seknout už při prvním diagnostikování cukrovky dotyčnému……
Také alopecie – vypadávání vlasů – se takto dá zamezit, kdy opět vypadaná místa znovu obrůstají vlasy.
Dýchavičnost, kdy dotyčný již nezvládá ani malé zatížení organismu, např. při chůzi do schodů a je nahoře silně zadýchán a jak se říká sotva popadá dech. I zde přístroj velmi dobře funguje.
Také se dá předcházet vážným problémům, ještě než propuknou a začnou obtěžovat. Ano, a to dost dopředu oberon ukáže, co se v organismu chystá, ukáže to na jemnohmotné úrovni. Kdy zachytí již nesprávnou frekvenci dotyčného orgánu s velkým časovým předstihem. A zde nastoupí první pomoc, tak zvaná metaterapie, kdy dodáme příslušnému orgánu příslušnou správnou frekvenci a tím orgán nastartujeme k samouzdravení. Naše tělo má neuvěřitelnou samoozdravnou sílu, jen se mu musí vytvořit podmínky a dát mu k tomu čas.
Je toho daleko více, kdy oberon udělá dobrou službu pro naše tělo, proto je dobré přijít již na prevenci, abychom si ušetřili pozdější potíže s naším zdravím!!!
oberon klatovy (5).gif
Po načtení – diagnostikování – klienta se může dotyčný sám rozhodnout v jaké míře bude pokračovat dál, jsou zde tři možnosti.

1 – v prvním případě se spokojí s tím, že byl obeznámen jak mu orgány fungují, který okruh v těle má oslabený a dál již nepokračuje v procesu ozdravění tzv. metaterapií.

Popřípadě si nechá ještě zjistit patogeny (červy, bakterie, viry atd.)

Zde to má informační charakter pro klienta a on nechce pro zdraví moc dělat, nebo chce postupovat jinou cestou.

2 – v druhém případě pokračuje dál, ale nechce nic ve svém životě změnit – návyky jako je životospráva, styl života, alkohol, drogy a jiné a pokračuje dále metaterapií. Metaterapie je proces, kdy popoháníme – laicky řečeno – všechny orgány, které nepracují správně. Klademe hlavní důraz na žlázy s vnitřní sekrecí, které jsou velice důležité pro výrobu látek, jako jsou hormony, různé enzymy, provitamíny a spousty jiných pro tělo životně důležitých látek.

Již se ví o tom, že naprostá většina potíží vzniká z překyselení organismu. A v překyseleném organismu přestává pracovat endokrinní systém na plný výkon, snižuje se jeho účinnost, a proto začínají ony zdravotní problémy!!! Jistě, protože žlázy s vnitřní sekrecí nemohou v kyselém prostředí vykonávat svoji činnost na 100 % a to je pro tělo velký problém. Moc si neuvědomujeme tento proces, protože tělo to kompenzuje tím, že k neutralizaci kyselin šahá do našich vlastních zásob, jako jsou vlasy – začínají padat, zuby – začínají se kazit, kosti – jsou křehčí a tudíž lámavější, nehty – třepí se a mění různě tvary i barvu, žíly a tepny – křečové žíly!!! Tělo varuje!!!

Proces metaterapie má schopnost znovu nastartování – dodáním správné frekvence příslušnému orgánu – a započne sebeuzdravovací proces. Ale pozor, kdo si myslí, že je to ze dne na den, ten se mýlí. Jestliže se něco kazilo spoustu let, není možná náprava během několika dní, jedná se o dlouhodobější proces a s tím je nutno počítat.

Zde se již můžeme dočkat nějakých výsledků, ale pouze jen nějakých.

3 – a za třetí, akceptuje podané rady, změní co je v jeho životě špatně a tím nastoupí na velice účinný ozdravný proces. A samozřejmě pokračuje v metaterapie. A v tomto případě jsou výsledky nejlepší!!!

Tak tady sami vidíte, že to máte ve svých rukách!!!

POKUD NEJSI PŘIPRAVEN ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT, NENÍ TI POMOCI.

Hippokrates (460 – 377 př. Kr.)

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one